Team

  • Willem Kraak

    Fysiotherapeut
    Orthopedisch manueel therapeut
    Arbeidsfysiotherapeut
    Echografist (MSU)

    Lid van: Parkinsonnet, MSzorgNederland, Schoudernetwerk

    BIG-nummer: 49034217004 willem@procarefysiotherapie.nl
  • José Louis

    Administratie

    jose@procarefysiotherapie.nl
  • Lars Verhulsdonk

    Fysiotherapeut

    Lid van: Parkinsonnet, Claudicationet en MSzorgNederland

    BIG-nummer: 19918127204 lars@procarefysiotherapie.nl
  • Stefan van Hulst

    Fysiotherapeut

    Sportfysiotherapeut i.o.

    Dry needling

    BIG-nummer: 79920728304 stefan@procarefysiotherapie.nl
  • David Hesseling

    CIOS Sport Leraar

    Fysiotherapeut 

    BIG-nummer: 99925861904 david@procarefysiotherapie.nl
  • Annette Hanegraaf

    Fysiotherapeut

    Oedeemtherapeut

    BIG-nummer: 99917334004 annette@procarefysiotherapie.nl
  • Elina de Haan

    Zelfstandig oefentherapeut Cesar

    Slaaptherapeut

     

     

    BIG-nummer: 49100960593 Kwaliteits keurmerk oefentherapie Elina@procarefysiotherapie.nl
  • Judith van Nie

    Zelfstandig Bekken oefentherapeute Cesar.

  • Dewi Jongsma

    Fitness trainer

    Fysiotherapeut i.o.

  • Max Vuurens

    Fitness trainer

    Fysiotherapeut i.o.

  • Tim van der Wal

    Fitness trainer

    Fysiotherapeut i.o.

  • Marloes Blom

    Stagiaire Fysiotherapie.